Нардепи фінкомітету підтримали законопроект про ломбарди, незважаючи на відсутність антикорупційного виведення

Вчора комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради підтримав прийняття в першому читанні законопроекту 6569 “Про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна”, ініціаторами якого виступили нардепи Сергій Рибалка, Максим Поляков та Руслан Демчак, передає ПрессОрг з посиланням на UNN.

Разом з тим, на офіційному порталі ВРУ зараз відсутня висновок антикорупційного Комітету ВРУ з приводу зазначеного законопроекту.

Додамо, що документ №6569 практично ідентичний законопроекту №1800 авторства Полякова, який на початку року нардепи так і не підтримали.

Варто відзначити, що деякі положення провалився законопроекту Полякова №1800 були визнані корупційними антикорупційним комітетом ВРУ. І поки вони повністю збереженні в законопроекті №6569.

Додамо, що за оцінками економічного експерта Охріменко, законопроект про ломбарди авторства С.Рибалко є безглуздим.

“В принципі, новий законопроект нічим не відрізняється від попередніх. Це ж просто старий варіант (мова йде про законопроект №1800 авторства Полякова, який ВРУ провалила в лютому поточного року). І якщо його приймуть, це навряд чи вплине на роботу ломбардів. Цей закон про ломбарди вже більше 10 років приймають, час від часу приймають, а іноді забувають. Цей закон просто прописує те, що зараз і так відбувається “, – пояснив фахівець.